Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

XI Obchody Dnia Ziemi w Sadykierzu

Podczas uroczystych obchodów Dnia Ziemi w Sadykierzu nie zabrakło wzruszeń, uśmiechów i wielu wspaniałych atrakcji. Uroczystość rozpoczęła Pani Bernardeta Grot, serdecznie witając zaproszonych gości: Panią Dyrektor Agatę Ewę Ostalską, Pana Wójta Marka Kaźmierczyka, Panią Przewodniczącą Anetę Podlasek, radnych Gminy Rzeczyca, sołtysów, nauczycieli, rodziców oraz wszystkie dzieci. Następnie grupa „Słoneczka” zabrała swoich rodziców w niezwykłą kosmiczną podróż, podczas której uczestnicy wylądowali na planecie Ziemia – miejscu pełnym miłości, troski o przyrodę i rodzinnego ciepła. Dzieci przygotowały dla swoich rodziców wyjątkowe serca pełne miłości. Uczniowie klas I–III zachwycili publiczność pięknym tańcem z zielono-żółtymi pomponami, a klasy IV–VI w swoim występie pokazały, jak ważna jest troska o naszą planetę i codzienne działania na rzecz ochrony środowiska. Ogromne emocje wzbudziło przedstawienie „Rzepka” Juliana Tuwima przygotowane przez rodziców oraz wspólny taniec do piosenki „Dzień Ziemi w Sadykierzu”. Nie zabrakło również serdecznych podziękowań dla sponsorów wspierających organizację wydarzenia. Dużym zainteresowaniem cieszył się pokaz „Eko-Mody” z materiałów recyklingowych. Przez cały czas trwania pikniku uczestnicy mogli własnoręcznie wykonać kolorowe doniczki, skorzystać z animacji, malowania twarzy, tatuaży, deszczowej ściany oraz wspaniałego piana party. Na wszystkich czekały także pyszności: grill, domowe ciasta, owoce oraz smakowita zupka, w której przygotowaniu uczestniczyła sama Pani Kierownik Bernardeta Grot. To był wyjątkowy dzień pełen radości, integracji i wspólnej troski o naszą Ziemię. Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego pięknego wydarzenia. Razem pokazaliśmy, że dbanie o planetę może być wspaniałą przygodą!

Kierownik Szkoły Filialnej w Sadykierzu Bernardeta Grot