Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy
  • ul. Kitowicza 4
  • 97-220 Rzeczyca
  • e-mail: psprzeczyca@poczta.onet.pl
  • tel.:  44 710 51 93

 

Lista adresów e-mail nauczycieli Szkoły Podstawowej im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy

Lp.

Nazwisko i imię

Adres e-mail

1.      

Ostalska Agata Ewa

agata.ewa.ostalska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

2.      

Amróz Angelika

angelika.amroz@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

3.      

Anteczek Piotr

piotr.anteczek@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

4.      

Baran Marzena

marzena.baran@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

5.      

Bernat Dominika

dominika.bernat@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

6.      

Fau Monika

monika.fau@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

7.      

Gabryszewska-Anteczek Anna

anna.gabryszewska.anteczek@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

8.      

Grochal Aleksandra

aleksandra.grochal@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

9.      

Grot Bernardeta

bernardeta.grot@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

10.   

Grzejszczyk Beata

beata.grzejszczyk@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

11.   

Jakubowska Małgorzata

malgorzata.jakubowska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

12.   

Jedwabny Dariusz

dariusz.jedwabny@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

13.   

Kącka Anna

anna.kacka@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

14.   

Kowalczyk Jadwiga

jadwiga.kowalczyk@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

15.   

Kraszewska Mariola

mariola.kraszewska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

16.   

Laskowska Anna

anna.laskowska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

17.   

Makowska Dominika

dominika.makowska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

18.   

Marzyjanek Urszula

urszula.marzyjanek@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

19.   

Miniak Barbara

barbara.miniak@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

20.   

Miniak Grażyna

grazyna.miniak@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

21.   

Narożnik Aneta

aneta.naroznik@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

22.   

Ostalska Agata

agata.ostalska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

23.   

Pałgan Joanna

joanna.palgan@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

24.   

Pardej Kalina

kalina.pardej@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

25.   

Piekut Małgorzata

malgorzata.piekut@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

26.   

Pietrusińska Anna

anna.pietrusinska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

27.   

Płocka Marta

marta.plocka@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

28.   

Skoneczny Marta

marta.skoneczny@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

29.   

Skura Mirosława

miroslawa.skura@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

30.   

Socha Andrzej

andrzej.socha@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

31.   

Stankiewicz Grażyna

grazyna.stankiewicz@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

32.   

Strawińska Agnieszka

agnieszka.strawinska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

33.   

Strawiński Rafał

rafal.strawinski@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

34.   

Szczur Paweł

pawel.szczur@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

35.   

Szczur Małgorzata

malgorzata.szczur@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

36.   

Szymańska Beata

beata.szymanska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

37.   

Szymczak Agnieszka

agnieszka.szymczak@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

38.   

Walczyk-Kostrzewa Karolina

karolina.walczyk.kostrzewa@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

39.   

Wasilewska Barbara

barbara.wasilewska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

40.   

Wieteska Aleksandra

aleksandra.wieteska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

41.   

Zabielska Katarzyna

katarzyna.zabielska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

42.   

Zielińska Beata

beata.zielinska@spwrzeczycy.onmicrosoft.com

43.   

Żelazek Sylwia

sylwia.zelazek@spwrzeczycy.onmicrosoft.com