Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Wycieczka do Łodzi uczniów klas 1-3 ze Szkoły Filialnej w Sadykierzu

Dnia 17.06.2026r. uczniowie klas 1-3 ze Szkoły Filialnej w Sadykierzu wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Łodzi. Wyjazd był okazją połączenia nauki z aktywną zabawą oraz zdobycia wielu nowych doświadczeń. Pierwszym punktem programu była wizyta w strefie Pixel XL. Uczniowie brali udział w interaktywnych grach zręcznościowych, logicznych i planszowych. Zabawy wymagały współpracy, refleksu i kreatywnego myślenia, a jednocześnie dostarczyły wszystkim wielu pozytywnych emocji. Następnie odwiedziliśmy Ulicę Żywiołów – wyjątkową przestrzeń edukacyjną, w której poprzez eksperymenty i samodzielne doświadczenia poznawaliśmy tajemnice wody, ziemi, ognia, powietrza i życia. Uczniowie z dużym zainteresowaniem odkrywali prawa rządzące otaczającym nas światem. Ostatnim punktem wycieczki było Planetarium EC1, gdzie uczestniczyliśmy w pokazie „Kosmos dla najmłodszych”. Podczas seansu poznaliśmy Układ Słoneczny, planety oraz wybrane gwiazdozbiory. Niezwykłe projekcje pozwoliły nam odbyć fascynującą podróż w kosmos i lepiej zrozumieć tajemnice wszechświata. Wycieczka do Centrum EC1 była bardzo udana. Połączyła edukację z zabawą, rozbudziła ciekawość świata i dostarczyła uczestnikom wielu niezapomnianych wrażeń. Wszyscy wróciliśmy do szkoły bogatsi o nową wiedzę i ciekawe wspomnienia.

Dominika Bernat