Lato w Sadykierzu
Pierwsze dni lata i zarazem ostatnie w szkole i przedszkolu. W Sadykierzu było wiele radości, uśmiechu i wspólnej zabawy. Grupa „Żabki” uczestniczyła w ostatnich w tym roku warsztatach kulinarnych, podczas których dzieci przygotowały pyszne i zdrowe lody z mrożonych owoców. Uczniowie klasy III odkrywali smaki lata podczas pikniku zorganizowanego przez wychowawczynię Annę Pietrusińską. Dzieci z klasy I i II aktywnie spędzały czas na świeżym powietrzu, rozwijając sprawność ruchową, doskonaląc motorykę i ciesząc się piękną, letnią aurą. Tak rozpoczęliśmy lato – zdrowo, aktywnie i z uśmiechem na twarzy!
Katarzyna Zabielska
