Informacja Administratora

Na podstawie art. 13 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), Dz. U. UE. L. 2016.119.1 z dnia 4 maja 2016r., dalej RODO informuję:
1. dane Administratora i Inspektora Ochrony Danych znajdują się w linku „Ochrona danych osobowych”,
2. Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze(art.6 ust.1 lit.c RODO),
3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.
zamknij

Festyn rodzinny

Dnia 28 maja 2023r. na kompleksie sportowym przy Szkole Podstawowej im. N. Żmichowskiej w Rzeczycy odbył się FESTYN RODZINNY połączony z BIEGIEM RODZINNYM. Wszystko dopisało - była dobra pogoda, pogodni i uśmiechnięci ludzie, pyszności z grilla, smaczne owoce, a na scenie dużo się działo. Do tego bezpłatny dmuchaniec ufundowany przez Radę Rodziców.

Ogromne podziękowania należą się organizatorom: Wójtowi Gmina Rzeczyca – Panu Markowi Kaźmierczykowi, Dyrektorowi Szkoły Podstawowej – Pani Agacie Ewie Ostalskiej, Kierownikowi Gminnej Hali Sportowej – Panu Tomaszowi Niemirskiemu oraz Radzie Rodziców.

Podczas festynu przedszkolaki z okazji Dnia Mamy i Taty, ze wszystkich trzech szkół, zaśpiewały piosenki pt. „Sto lat dla mamy i taty” oraz „Moja wesoła rodzinka”. Serdeczne podziękowania należą się nauczycielom oddziałów przedszkolnych: p. E. Turek, p. D. Bernat, p. S. Żelazek, p. D. Kłoda, p. B. Wasilewskiej, p. J. Szymańskiej oraz p. U. Marzyjanek.

Ponadto tego dnia dzieci, które uczęszczają na zajęcia śpiewu w Gminnym Ośrodku Kultury w Rzeczycy zaprezentowały przepiękne piosenki z okazji Święta Mamy. Na zakończenie pierwszej części uczniowie klasy IVB ,w ramach koła teatralnego Carpe Diem, zaprezentowali przedstawienie pt. „Rzepka”. Uczniów przygotowała pani A. Amróz.

Centralnym wydarzeniem, na które czkali wszyscy były Biegi Rodzinne, które zapoczątkowała rozgrzewka przygotowana przez panią Katarzynę Wójtowicz. Zwycięzcami w poszczególnych kategoriach zostali:

Bieg A (przedszkolaki)

Dziewczynki

 1. Alicja Badowska
 2. Zofia Kobacka
 3. Helena Anteczek

Chłopcy

 1. Igor Rosłaniec
 2. Wiktor Gołębiewski
 3. Stanisław Anteczek

Bieg B (klasy I-III)

 Dziewczynki

 1. Amelia Wieprzycka
 2. Maria Wolska
 3. Wiktoria Kępa

Chłopcy

 1. Bartosz Bigos
 2. Kacper Heleniak
 3. Szymon Bernat

Bieg C (klasy IV-VI)

Dziewczynki

 1. Amelia Tkaczyk
 2. Julia Kobacka
 3. Oliwia Mołojec

Chłopcy

 1. Bartłomiej Bernat
 2. Igor Szewczyk
 3. Michał Socha

Bieg D (OPEN)

Kobiety

 1. Maja Miazga
 2. Anna Kacprzyk
 3. Sylwia Goska

Mężczyźni

 1. Mikołaj Mołojec
 2. Kacper Stępień
 3. Maciej Wieteska

Uczestnicy biegu, którzy zajęli miejsca na podium zostali nagrodzeni pamiątkowymi pucharami oraz dyplomami. Jednakże dla każdego uczestnika biegu przygotowane były pamiątkowe medale. Dzięki licznym sponsorom każdy uczestnik biegu otrzymał nagrodę w loterii fantowej. Dopełnieniem tego wydarzenia był udział w losowaniu nagród głównych – grilla ogrodowego, trzech hulajnóg elektrycznych oraz roweru.

Wielkie podziękowania należą się nauczycielom, pracownikom niepedagogicznym szkoły, pracownikom gminy, wszystkim rodzicom oraz osobom zaangażowanym w to przedsięwzięcie.

W naszej szkole dzieje się wiele, dlatego też to nie koniec atrakcji. 1. czerwca z okazji Dnia Dziecka nasi najmłodsi mieli okazje obejrzeć przedstawienie kukiełkowe pt. „Czerwony Kapturek” przygotowane przez szkolny teatr Carpe diem, który prowadzi pani A. Amróz. Tego dnia Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rzeczycy A. E. Ostalska rozdała słodkie przekąski wszystkim uczniom Szkoły Podstawowej im. Narcyzy Żmichowskiej w Rzeczycy oraz wszystkim dzieciom i uczniom szkół filialnych w Sadykierzu i w Luboczy życząc wszystkim dzieciom wielu powodów do uśmiechu i radości.