Informacja Administratora

3. jeżeli korzysta Pan/Pani z odnośnika na stronie będącego adresem e-mail placówki to zgadza się Pan/Pani na przetwarzanie danych w celu udzielenia odpowiedzi,
4. dane osobowe mogą być przekazywane organom państwowym, organom ochrony prawnej (Policja, Prokuratura, Sąd) lub organom samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem,
5. Pana/Pani dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani do organizacji międzynarodowej,
6. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania,
7. przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania,
8. ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych,
9. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej,
10. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem

10 lutego odbędzie się w naszej szkole spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem.

Marcin Kozioł urodził się w 1977 roku. Jest autorem lektury szkolnej – „Skrzynia Władcy Piorunów” i jej dwóch kontynuacji: „Tajemnica przeklętej harfy” (trafiła do „Złotej Dwudziestki” książek dwudziestolecia kampanii „Cała Polska czyta dzieciom”) oraz „Gwiazda Blachonosego”.

Kiedy miał 16 lat zdobył magiczne stypendium i wyjechał do Szkocji, by uczyć się w Gordonstoun. Jak się okazało, trafił do miejsca, które było pierwowzorem Hogwartu, szkoły Harrego Pottera. Poznał wiele niezwykłych osób. Choć nie potrafi tego robić, tańczył na kameralnym pokazie przed samą Królową Elżbietą II i o mały włos nie wpadł wprost w objęcia Jej Królewskiej Mości, wywołując przerażenie na twarzach agentów specjalnych. Na festiwalu teatralnym w Edynburgu prezentował swoją farsę i wystąpił w niej w roli... królika.

Prowadzi rezerwat starych komputerów. Owocem komputerowych zainteresowań jest „Szalona historia komputerów”. Zapalony podróżnik, przez wiele lat dyrektor mediów elektronicznych National Geographic Polska. Zwiedził ponad 60 krajów. Niedawno przejechał konno Kaukaz Mały. Książkowym odbiciem pasji podróżniczej jest nagradzana seria o Wombacie Maksymilianie – (Nagroda Magellana dla najlepszego przewodnika dla dzieci roku). Miłość do koni znalazła odzwierciedlenie w serii „Stajnia pod tęczą”, której współautorką jest Katarzyna Dowbor.

W ramach stypendium Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego napisał książkę „Psyjaciele” (premiera 2022, ilustracje Marcin Minor). A jego „Puzzle Pitagorasa” i „Wszystko gra” zdobyły główne nagrody w konkursach Komitetu Ochrony Praw Dziecka (2020, 2022).

Jak odmieniać nazwisko autora?
O Marcinie Koziole, z Marcinem Koziołem, do Marcina Kozioła :-)

Program warsztatów w Szkole Podstawowej w Rzeczycy

Cena 8 zł

Oddziały przedszkolne

Warsztaty dla dzieci o przyrodzie i pogodzie.
Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem- „Pogoda dla puchaczy”

Klasy 1-3

Warsztaty dla dzieci o koniach.

Spotkanie autorskie z Marcinem Koziołem - Stajnia pod tęczą – czyli co powinieneś wiedzieć o koniach.

Klasy 4-6

Tajemnice, zagadki, łamanie szyfrów i przygody z nauką!
Detektywi na kółkach i Nikola Tesla!- „Spotkanie multimedialne z lekturą Skrzynia Władcy Piorunów”

Klasy 7-8

Niezwykła podróż w czasie! Poznamy „przodków” naszych smartfonów i tabletów. Dotkniemy, a nawet rozbierzemy na części niektóre urządzenia, które zmieniły świat. A potem rozegramy miniturniej gier sprzed 30-40 lat temu.- „Szalona historia komputerów i gier komputerowych!”