UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2014/2015

Dodano: 3 VII 2015r.
Tekst: Beata Szymańska
Zdjęcia: Andrzej Socha
Dnia 26 czerwca 2015r. uroczyście zakończyliśmy rok szkolny 2014/2015.
Obchody te rozpoczęły się Mszą Św., odprawioną przez ks. Wikariusza Krzysztofa Knycha.
W szkole, po raz ostatni zabrzmiał dzwonek, po którym p. Dyrektor powitała przybyłą na uroczystość zakończenia p. Iwonę Łuszcz-Krawczyk - Zastępcę Wójta Gminy Rzeczyca, grono pedagogiczne, uczniów, rodziców.

Tradycyjnie, w ten szczególny dzień, szóstoklasiści ustępują miejsca swoim młodszym kolegom i koleżankom przekazując w ich ręce sztandar oraz prowadzenie akademii, a na dowód swojej obecności w szkole składają w kronice pamiątkowe wpisy.
Ostatnie wspólne chwile osłodzili im pierwszoklasiści wręczając słodkie upominki.

Teraz nadszedł moment uhonorowania najzdolniejszych uczniów. Gratulacje i nagrody książkowe z rąk p. Dyrektor i wychowawców odebrali:
    w klasie Ia - wychowawca p. Bernardeta Grot:
  • Zuzanna Czarnecka
  • Aleksandra Kamińska
  • Jakub Woźniak
    klasie Ib - wychowawca p. Barbara Miniak:
  • Szymon Błąkała
  • Michał Dziurski
  • Kępa Patrycja
  • Michał Pacholczyk
  • Przemysław Pawlak
  • Martyna Szczur
    w klasie II - wychowawca p. Mirosława Skura:
  • Aleksandra Chmielewska
  • Dawid Dziedzic
  • Antonina Kielan
  • Adam Kobacki
  • Maciej Kwatek
  • Patryk Maciejewski
  • Maja Miazga
  • Sebastian Olszak
  • Julia Piekarska
  • Kacper Stępień
  • Martyna Szulc
  • Wiktoria Wojtkiewicz
  • Antoni Żegnałek
    w klasie III - wychowawca p. Anna Kącka:
  • Stanisław Błąkała
  • Jakub Chudy
  • Jagoda Kwatek
  • Magdalena Narożnik
  • Igor Socha
  • Bartłomiej Sołdon
    w klasie IV - wychowawca p. Grażyna Miniak:
  • Amelia Domagała
  • Marta Grzejszczyk
  • Mateusz Żegnałek
  • Daria Socha
  • Wojciech Wasiak
    w klasie V - wychowawca p. Agata Ostalska:
  • Hanna Gwóźdź
  • Angelika Goska
  • Marcelina Ochota
  • Jakub Perek
  • Sylwia Tulin
  • Aleksandra Biernacka
    w klasie VIa - wychowawca p. Alicja Żądło:
  • Zuzanna Kacprzak
  • Joanna Kołodziejczyk
  • Kacper Miniak
  • Aleksandra Przyborek
  • Paulina Sarnecka
  • Maja Staruch
  • Dawid Wieszkowski
    w klasie VIb - wychowawca p. Beata Zielińska:
  • Emilia Andrysiak
  • Julia Chmielewska
  • Jan Podlasek
  • Bartłomiej Zarychta
  • Monika Pacucha
  • Gabriela Hozer
  • Jakub Zarychta
Słowa uznania oraz listy gratulacyjne skierowano również do rodziców wyróżnionych w klasach VI-tych uczniów.

Pani Dyrektor wraz z p. B. Zielińską i p. B. Grot za pracę w Samorządzie Szkolnym podziękowały Zuzannie Kacprzak - ucz. VIa.
Nagrodę książkową otrzymała także uczennica kl. III - Katarzyna Kasza za reprezentowanie szkoły i zajęcie XVIII miejsca w Ogólnopolskim Konkursie on-line na "Najpiękniejszy List dla Ziemi".
Nagrodę wręczyła p. Dyrektor wspólnie z wychowawcą - p. A. Kącką i p. G. Miniak - koordynatorem akcji.

Szczególnym uznaniem są nagrody przyznawane przez Wójta Gminy Rzeczyca, które z rąk p. Iwony Łuszcz-Krawczyk otrzymała Maja Staruch - za zajęcie III miejsca w Międzynarodowym Konkursie Plastyczno-Literackim "Polak - to brzmi dumnie" za własnoręcznie napisany wiersz pt. "Mistrz" oraz Sylwia Wieteska - za liczne i znaczące osiągnięcia sportowe.

Na zakończenie ze słowami podziękowania wystąpili przedstawiciele Rady Rodziców składając na ręce p. Dyrektor - Małgorzaty Sobolewskiej-Gdak kwiaty.